Deltagere 2010




Tidsplan med oppvarmingstider

Elite divisjon

Stavanger Konserthus, start kl. 14:30
Dommere: Graham Jones, Geir Ulseth

Tid Band Dirigent
14:30
Sola Brass Band Benny Wiame
15:00
Krohnengen Brass Band Tormod Flaten
15:35
Jaren Hornmusikkforening John Philip Hannevik
16:05
Stavanger Brass Band Allan Withington
16:45
Oslofjord Brass Simon Dobson
17:15
Oslo Brass Band Frode Amundsen
17:50
Eikanger-Bjørsvik Musikklag Reid Gilje
18:20
Manger Musikklag Martin P. Winter

 

 

 

 

 

1. divisjon

Stavanger Konserthus, start kl. 08:30
Dommere: Irene Anda, Philip Harper

Tid Band Dirigent
08:30
Brøttum Brass Michael Antrobus
09:00
Oster Brass Torstein Aagaard-Nilsen
09:30
Laksevåg Musikkforening Egil Magnussen
10:05
Kleppe Musikklag Rune Hannisdal
10:35
Radøy Brass Magnus Brandseth
11:15
Musikkorpset Gjallarhorn Espen Westbye
11:45
Alexander Brass Band Morten E. Hansen
12:15
Bjørsvik Brass Stian Svendsen
12:50
Montebello Brass Preben Nicolay Kragh-Riesling d.y. (aka Tarjei Gilbrant)
13:20
Askøy Brass Band Sindre Dalhaug
13:50
Hasle Brass Robert Solberg Nilsen

 

 

 

 

 

 

 

 

2. divisjon

Stavanger Hall, Clarion, start kl. 09:00
Dommere: Jan Roger Øren, Gaute Vikdal

Tid Band Dirigent
09:00
Gjesdal Brass Band Jonas Skartveit Rogne
09:25
Hornorkesteret Stavanger Mats Urdal Aasen
09:55
Lindås Brass Hogne Holmås
10:20
Flesland Musikklag Patrik Randefalk
10:45
Bergen Brass Band Sturle Berntsen
11:25
Agder Brass David Tellefsen
11:50
Follesø Musikklag Reid Gilje
12:15
Manger Old Star Brass Johannes Mangersnes
12:45
Sagvåg Musikklag Håvard Kroka
13:15
Stangaland Brass Yngve Nikolaisen
13:40
Skui Brassband Henrik Dagestad-Dalhaug
14:05
Rong Brass Eirik Gjerdevik
15:00
Grenland Brass Christopher Røedvang
15:25
Fjell Brass Oddvar Nøstdal
15:55
Haukås Musikklag Thor-Arne Pedersen
16:25
Krapfoss Hornorkester Espen Ødegaard
17:00
Jølster Musikklag Arvid Anthun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. divisjon

Lille Konsertsal, start kl. 12:00
Dommere: Morten Wensberg, Elisabeth Fossan

Tid Band Dirigent
12:00
Hordvik Musikklag Tom Brevik
12:25
Randaberg Musikkorps Marcel Sorin Totolici
12:50
IMI Brass Per-Erik Petersen
13:20
Eidsberg Brass Band Dag Ivar Belsvik
13:45
Hetlevik Musikklag Einar Gjelsvik
14:35
Rosendal Musikklag Torstein Hatlevik
15:00
Langhus Brass Idar Torskangerpoll
15:30
Indre Torungen Brass Ensemble Lars-Bjørnar Strengenes
15:55
Stavanger Kommunes Korps Geir Karlson
16:30
Danfoss Orkesteret John Bøgelund Frederiksen
16:55
Tysnes Musikklag Yngve Nikolaisen

 

 

 

 

 

 

 

4. divisjon

Lille Konsertsal, start kl. 09:00
Dommere: Selmer Simonsen, Paul Farr

Tid Band Dirigent
09:00 Sotra Brass Thor-Arne Pedersen
09:25 Musikkorpset Heimdal Per Olav Paulsen
09:50 Salhus Musikklag Knut Emil Mjøs
10:15 Fitjar Musikklag Torbjørn Røssland
10:40 Tysvær Brass Clive James Zwanswiniski
11:05 Grenland Ungdoms Brass Band Sigurd Grøv Skramsett
11:30 Hinna Brass Else Irene Kjellevold

 

Støttespillere

Torbanners

Andre lenker:

NMF